phoneзамовити в клік

Претендентам

як ми працюєм

Реєстрація та співбесіда

01/

Якщо Вас цікавлять пропозиції по роботі в сфері домашнього персоналу та ви вже маєте досвід роботи на відповідних посадах, і вам підходить один з варіантів графіка (з проживанням або без), Ви можете зателефонувати до нас в агентство і записатися на реєстрацію, або відправити заявку на здобуття вакансії. Ми самі зателефонуємо Вам і домовимося про зустріч он лайн чи особисто.

Перелік документів

02/

Для проведення співбесіди в нашому агентстві і реєстрації в базі даних, необхідно надати оригінали та ксерокопії документів, необхідних для реєстрації. Якщо є досвід або бажання працювати за кордоном – то потрібен біометричний паспорт. Реєстрація в нашому агентстві – дозволяє рекомендувати Вас на відповідні вакансії у майбутньому.

sos

Підсумки співбесіди

03/

Перелік документів для реєстрації: паспорт, дипломи про освіту, курси, трудова книжка, медична книжка (аналіз на ВІЛ, висновок психіатра), рекомендації від попередніх роботодавців (якщо є), декілька фото,  водійське посвідчення.

Пропозиція вакансії

04/

Після подачі документів, інтерв’ювання, ознайомлення та згоди з Правилами співпраці з агентством, ваші данні будуть розміщенні в нашій базі. Рекомендація на відповідні вакансії відбуватиметься в міру появи відповідних заявок від Роботодавців, які завжди актуальні і розміщені на сайті в розділі Вакансії.

Популярні вакансії: Няня в Києві, Доглядальниця в Києві, Домработниця в Києві, Покоївка в Києві, Гувернантка в Києві.

sos
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені