phoneзамовити в клік

За кордон

ПЕРСОНАЛ ЗА КОРДОН

sos

Агентство «Персонал Сіті» також надає послуги з підбору кваліфікованого домашнього персоналу – в основному це няні і домробітниці з України – для роботи за кордоном.

В нашій базі є кандидати, які працювали раніше в різних країнах, мають навички володіння іноземними мовами, відкриті візи в США, так і можливість працювати в Європі.

А, також, є достойні кандидати, які готові поїхати вперше. Якщо Роботодавець готовий взяти на себе візову підтримку відібраного їм Претендента, то кількість пропонованих резюме для відбору, може істотно зрости.

Важлива основна умова: запрошуючи Претендента на роботу, Роботодавець повністю бере на себе витрати по авіаперельотах і надає працівнику місце для проживання, забезпечує їжею.

Всі кандидати проходять ретельну співбесіду, при необхідності, проводиться перевірка через службу безпеки. Підбираємо кандидатів в найкоротші терміни. Супроводжуємо договір на протягу всього терміну його дії.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, нам дуже цінні Ваші рекомендації!

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ

sos

На сьогоднішній день спостерігається тенденція переорієнтації ринку з працевлаштування в сторону зарубіжних країн. Введення біометричних паспортів дало більше можливостей Персоналу, які зацікавлені в роботі за межами України.

Українці користуються у зарубіжних роботодавців підвищеним попитом, з огляду на їх працьовитість, освіченність, наявність кваліфікованого досвіду і готовності іноді працювати за меншу оплату, ніж громадяни інших країн.

Агентство «Персонал Сіті» вже не перший рік підбирає персонал в сім’ї, що проживають в Америці, країнах Європи, Азербайджані.

Співпраця з нами, підвищує можливості для гарних, порядних фахівців працевлаштування на високооплачувані вакансії.

Ми промовляємо з Роботодавцем усі умови роботи, намагаємося врахувати і передбачити всі питання і нюанси – місце проживання, харчування, вихідні дні, відпустку, понаднормову оплату, організацію та плату перельоту, непередбачені ситуації і багато іншого.

Протягом періоду роботи в сім’ї, Претендент отримує підтримку нашого менеджера з усіх питань. Ми пропонуємо Персонал із заробітними платами від 1200 доларів у Європі, та від 2300 дол. у США.

Кожен успішно працевлаштований кандидат – це наша візитна картка!

Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені