phoneзамовити в клік

Роботодавцям

як ми працюєм

Визначення критеріїв

01/

Після того як Ви озвучуєте попередню заявку, ми відразу ж приступаємо до пошуку потрібного персоналу – велика база нашого агентства дозволяє всього за 1-2 дні підібрати відповідні за заявкою кандидатури. Нами будуть надані варіанти, з яких Ви зможете вибрати вподобаних фахівців для проведення з ними особистої співбесіди.

Оформлення Договору

02/

Співбесіда з потенційними працівниками може бути проведено, як в нашому офісі, так і у Вас вдома. Як правило, ми запрошуємо 3 – 5 чоловік і погоджуємо з клієнтом зручне місце і час для проведення зустрічі. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть побудувати бесіду так, щоб Ви змогли відразу оцінити всі особисті і професійні якості кандидатів.

sos

Вибір кандидатів

03/

Зі свого боку, ми готові надати Вам повну інформацію про обраного кандидата, включаючи анкетні дані, паспортні дані та рекомендації з попередніх місць роботи. Після укладення договору, клієнт сплачує авансовий платіж, а після успішного проходження кандидатом випробувального терміну – залишок суми комісії агентству.

Оплата комісії

04/

Обраний кандидат приступає до роботи на посаді, відповідно до зазначених в Договорі умовами. В особливих випадках, якщо з тієї чи іншої причини працівник не підходить, агентство може виконати підбір і заміщення його на аналогічного фахівця. У разі непередбаченої ситуації або хвороби працівника, ми також можемо надати заміну.

sos
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені