phoneзамовити у клік

Про нас

про агенство персонал сіті

Кадрове агентство «Персонал Сіті» - це спеціалізоване агентство, яке працює в сфері підбору домашнього персоналу і працівників інших спеціальностей з 2009 року.

Ми співпрацюємо з клієнтами по всіх регіонах України, особливо Києва і Київської області. Також, географія нашого сервісу з надання фахівців, а це, в основному - домогосподарки, няні і гувернантки, розширюється і за кордон - в Європу, США і Азію. Особливий напрямок нашої роботи - відправка домашнього персоналу для роботи в Азербайджан.

Наше кредо - «Нести комфорт і затишок в кожен дім!»

podyaka

Кадрове агентство «Персонал Сіті» є учасником
Всеукраїнської асоціації агентств домашнього персоналу з 2017 року.

наші плюси

director

120+

Золотий фонд
спеціалістів

director

540+

Роботодавців
нам довіряють

director

3100+

Претендетнів
працює з нами

Директор «персонал сіті»

Тетяна Миронович

Ми цінуємо нашу репутацію, тому, кожен працевлаштований нами кандидат - це візитна картка агентства. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.

У нашому агентстві працюють менеджери високого рівня, які, в найкоротші терміни підберуть професійного співробітника - для роботодавця або допоможуть у працевлаштуванні - кандидату. Якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на самостійні пошуки - довірте це нам!

Ми чуємо ваші побажання - і втілюємо їх у життя!

Татьяна Миронович

Наші переваги

director

У нашому агентстві працюють менеджери високого рівня, які, в найкоротші терміни підберуть професійного співробітника або допоможуть у працевлаштуванні. Якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на пошуки персоналу - довірте це нам!

director

Від усіх наших клієнтів ми приймаємо заявки цілодобово у нас на сайті. Наші менеджери відповідають на всі дзвінки з 9.00 до 17.30 з понеділка по п'ятницю. При необхідності і за домовленістю, менеджер може працювати для клієнта і в вихідні дні тижня.

director

Ми цінуємо нашу репутацію, тому, кожен працевлаштований нами здобувач - це наша візитна картка агентства «Персонал Сіті». Ми цінуємо кожного нашого клієнта, силами кваліфікованих працівників, допомагаємо створювати комфорт і затишок в кожному будинку.

director

Стільки років розвивати свій бізнес в сфері підбору домашнього персоналу можна тільки при наданні якісних послуг своїм клієнтам. Тому, ми дотримується принципів: Кращий персонал - для дорогих клієнтів. У нас завжди - тільки актуальні вакансії для роботи!

Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...