phoneзамовити в клік

Про нас

про агенство персонал сіті

Кадрове агентство «Персонал Сіті» - це агентство, яке спеціалізується в сфері підбору домашнього персоналу і працівників інших спеціальностей з 2009 року. Ми співпрацюємо з клієнтами в усіх регіонах України, особливо Києва і Київської області. Також, географія нашого сервісу з надання фахівців, а це, в основному - домогосподарки, няні і гувернантки, розширюється і за кордон - в Європу, США і Азію. Особливий напрямок нашої роботи - співпраця з роботодавцями з Азербайджану, де робота для персоналу є обов'язково офіційною. Наше кредо - «Нести комфорт і затишок в кожен дім!»
podyaka
Кадрове агентство «Персонал Сіті» є учасником Всеукраїнської асоціації агентств домашнього персоналу з 2017 року.

наші переваги

director

120+

Золотий фонд
спеціалістів

director

540+

Роботодавців
нам довіряють

director

3100+

Претендетнів
працює з нами

Директор «персонал сіті»

Тетяна Миронович

Ми цінуємо нашу репутацію, тому, кожен працевлаштований нами претендент- це візитна картка агентства. Ми цінуємо кожного нашого клієнта. В Персонал Сіті працюють менеджери високого рівня, які, в найкоротші терміни підберуть професійного співробітника - для роботодавця або допоможуть у працевлаштуванні - кандидату. Якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на самостійні пошуки - довірте це нам! Ми чуємо ваші побажання - і втілюємо їх у життя!
Татьяна Миронович

Наші переваги

director У нашому агентстві працюють менеджери високого рівня, які, в найкоротші терміни підберуть професійного співробітника або допоможуть у працевлаштуванні. Якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на пошуки персоналу - довірте це нам!
director Від усіх наших клієнтів ми приймаємо заявки цілодобово у нас на сайті. Наші менеджери відповідають на всі дзвінки з 9.00 до 17.30 з понеділка по п'ятницю. При необхідності і за домовленістю, менеджер може працювати для клієнта і в вихідні дні тижня.
director Ми цінуємо нашу репутацію, тому, кожен працевлаштований нами кандидат - це наша візитна картка агентства «Персонал Сіті». Ми цінуємо кожного нашого клієнта, силами кваліфікованих працівників, допомагаємо створювати комфорт і затишок в кожному будинку.
director Стільки років розвивати свій бізнес в сфері підбору домашнього персоналу можна тільки при наданні якісних послуг своїм клієнтам. Тому, ми дотримується принципів: Кращий персонал - для дорогих клієнтів. Кращі спеціалісти повинні мати кращу заробітну плату!
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...