phoneзамовити в клік

статті

  • Домробітницям на замітку !!!

Домробітницям
на замітку !!!

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

«Я працюю так вже більше десяти років, – ділиться досвідом домробітниця Анна Миколаївна. – Чесно кажучи, всякого надивилася і тепер нічому не дивуюся. І коли моя племінниця пішла підробляти, я їй дала пораду – бути незворушною, все по дому робити з непроникним обличчям, що б там не було, без цієї якості ніякі знання VIP-гардеробу не допоможуть! Якось я цілий рік прибирала в будинку в однієї дівчини, вона жила з двома маленькими синами і їх нянею, періодично до неї приїжджали чоловіки, то один, то інший … Одному мені велено було варити каву, іншого доводилося годувати обідами. Господиня мала звичку виходити з ванної і розгулювати по дому абсолютно голою при дітях, при няні, при мені. Мене це бентежило, звичайно. І я одного разу не витримала і принесла їй халатик. Вона не взяла і продовжила ходити в чому мати народила. А на наступний день покликала мене і каже: «Якщо вас щось не влаштовує, ви можете шукати іншу роботу». Я злякалася (вона мені платила дуже щедро та й в цілому вона хороша, не чіплялася ніколи), почала вибачатися, вона мене пробачила. Більше я таких помилок не допускала, яке мені діло, в чому ходить мій роботодавець? Я мовчки прибирати, готую, отримую зарплату і дуже задоволена! ».

За словами Лізи, студентки вечірнього відділення одного зі столичних вузів, підробляє помічницею по дому, найголовніше – вміти бути невидимкою і тримати язик за зубами. «І ще, звичайно, важливо бути мовчазною не тільки під час роботи, але і після неї», – додає Ліза.

Не секрет, що цікавість і балакучість домробітниць часто стає справжнім випробуванням для наймачів. Деякі вирішують, що краще вже обійтися без помічниці, ніж потім вся округа дізнається, що десь в будинку лежить і всі подробиці побуту і особистого життя.

Я не раз спостерігала за тим, к наймачі на співбесіді влаштовують домробітницям тест: розпитують кандидатку про попередніх роботодавців. Якщо вона починає з готовністю в деталях розповідати занадто інтимні речі (чоловік і жінка лаялися, він часто приходив додому напідпитку, вона ховала від нього свої покупки, дитина в родині був усиновлений), таку працівницю наймати не варто. Максимум, що вона повинна розповісти, це: приблизний вік наймачів і сфера діяльності, які вимоги пред’являли, метраж дому / квартири, які обов’язки вона виконувала (що чим мила, що з чого готувала і т. П.). Ніяких скандалів, інтриг і розслідувань. Якщо наймач подумає, що працівниця занадто жваво цікавиться тим, що її не стосується, співбесіду можна вважати провальним.

Щоб вигідно влаштуватися помічницею по дому вміння швидко наводити чистоту мало …

Попередня стаття Наступна стаття
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені