phoneзамовити в клік

статті

  • Як правильно написати резюме ?

ЯК ПРАВИЛЬНО НАПИСАТИ
РЕЗЮМЕ?

Рекомендації по складанню резюме для тих, хто шукає роботу в сфері домашнього персоналу.

Ми щодня стикаємося з питаннями, як скласти РЕЗЮМЕ. У цій статті ми постаралися дати рекомендації – як описати досвід роботи, які моменти слід виділити, на чому акцентувати увагу, щоб ваше резюме справило враження як на агентство так і на роботодавця. Є алгоритм складання резюме, ми детально поговоримо про кожному пункті:

  1. Посада.

Зверніть увагу на написання правильної назви бажаної посади. Якщо вакансія звучить «Няня до новонародженого» або «Няня-гувернантка», то вказувати потрібно бажану посаду саме цю, а не, наприклад, аніматором або перекладачем. І приділіть увагу опису досвіду саме в цьому напрямку. Важливо! Якщо у Вас не було досвіду роботи, який просять в вакансії, але Ви думаєте, що впораєтеся (я ж теж мама, працювала в сім’ях), то не варто обманюватися. Спеціалізовані агентства домашнього персоналу шукають професіоналів не тільки з профільною освітою, а й з реальним досвідом роботи в сім’ях. Відсутність досвіду буде видно в роботі, тому не витрачайте свій час!

  1. Освіта.

Важливо писати не тільки основну освіту (інститут, коледж, ПТУ та інші), але і додаткове – курси, інструктажі, навіть багаторічне хобі (якщо воно має відношення до бажаної роботи). наприклад:

спортивна секція (мав / ла юнацький розряд з плавання, тенісу …)

кулінарна школа …

музична школа по класу (баян, фортепіано, скрипки та ін.)

заняття танцями (розділіть хобі дитини))

художня школа

курси водіїв,

курси спеціалізовані (наприклад курси «масажу для новонароджених» або «гувернанток» «етикету», курси надання першої медичної допомоги)). Все це говорить про рівень Вашого саморозвитку і «малює» Ваш особистий портрет.

І багато іншого…

  1. Особисті дані.

Основне: дата народження, сімейний стан, діти. Додатково (не обов’язково): знак зодіаку, зріст, вага.

  1. Фотографія.

Фото – це перше враження про Вас, другого шансу його справити не буде! Важливо, що б фото було професійним і спеціально для резюме. Не забудьте посміхатися, це має значення)

  1. Досвід роботи

Необхідно вказувати весь досвід роботи в хронологічному порядку, але описувати більш детально тільки той досвід, який необхідний на цю вакансію.

Наприклад:

1998 – 2008 – вчитель початкових класів.

2008 – 2020 – робота в сім’ї:

Ось тут необхідно описати в кількох сім’ях Ви працювали, детально описати обсяг роботи:

«2007-2012, працювала нянею в сім’ї, для хлопчика з 1,5 місяців і дівчини з 3,5 років. Обов’язки: повний догляд, гігієна, масаж, годування, прогулянки з немовлям, приготування їжі, прибирання дитячих кімнат, догляд за дитячими речами та іграшками, прання / прасування дитячих речей. Розвиваючі ігри та заняття з дітьми: читання за методикою Зайцева – кубики Зайцева. Емоційний розвиток дитини за методом Монтессорі – розвиток візуальних відчуттів, слуху, зорового сприйняття кольорів. Розвиток логіки, пам’яті й уваги за методикою Нікітіних. Інтелектуальний розвиток: розвиток мови, читання за картками, пізнавання навколишнього світу за картками Г. Домана. Творчий розвиток: ліплення, малювання, аплікація, вироби. Вірші. Супровід дітей на плавання і гуртки».

Важливо написати про свої досягнення нянею в цій родині, з цією дитиною. наприклад:

«Завдяки розвиваючим заняттям, дитина заговорила рано, навчилася читати в .. років»

«Привила любов до спорту, музики, танців»

«Розвиток дитини за допомогою методик раннього розвитку, навчилися писати, рахувати, розвивали логічне мислення, вивчали етикет, прививали правила гарного тону»

«У практиці застосовувала точковий масаж – методика Уманської (отримано сертифікат) для дітей від 3-х років, для розвитку моторики, рівноваги, загальної фізіології»

«Завдяки щоденним процедурам дитина не хворіла».

«Вивчили іноземну мову»

«Були прищеплені навички самообслуговування»

  1. Характеристика (про себе)

Тут важливо писати не стандартні фрази (працелюбна, не конфліктна ….), а писати від душі. Прочитавши це, необхідно зрозуміти, чому Ви, наприклад, няня ??? Описати Ваші сильні професійні якості, компетенції.

«Можу з кожною дитиною знайти спільну мову. Намагаюся бути правою рукою для батьків у всіх питаннях, що стосуються виховання та догляду за дитиною. Привчаю дітей до порядку, допомагаю їм бути розкутими і товариськими. Головну увагу звертаю на розвиток інтелектуальних, творчих і комунікабельних здібностей кожної дитини. »

«Володію основами догляду за дитиною і прийоми надання першої допомоги».

  1.  Мотивація (не обов’язково, але є перевагою).

Необхідно написати, чому Ви хочете отримати цю роботу, працювати в цій родині.

Наприклад «Потрібна няня до дівчинки 5 років»:

«Велику увагу приділяю розвитку дитини, підготую дівчинку до школи (заняття розвивального, навчального, творчого характеру із застосуванням сюжетно -ролевих, інтелектуальних і рухливих ігор, інформаційних хвилинок, пізнавальних прогулянок на свіжому повітрі, вивчення віршиків, казок (казкотерапія, використання елементів ейдетики) , організація дозвілля дівчинки за інтересами (ліплення, малювання, вишивка, алмазна вишивка, вироби, аплікації, шиття, в’язання. Уроки української / російської мови, розвиток мовлення».

Якщо няня потрібна до немовляти …

«Мій основний обов’язок допомогти батькам. Професійно виконую цілодобовий патронажний догляд за малюком, допомагаю мамі з перших днів. При бажанні можу використовувати свої навички масажу для немовлят, використовую в роботі методики раннього розвитку ».

Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам скласти гідне резюме і знайти бажану роботу.

 

Попередня стаття
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені