phoneзамовити в клік

статті

  • Кадрове агентство домашнього персоналу, чим ми корисні?

КАДРОВЕ АГЕНТСТВО
ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ, ЧОМУ МИ?

Думка експерта в області підбору персоналу може допомогти вам в подальшому, як в підборі, так і в адаптації обраного вами фахівця.

Перш ніж почати пошук своїми силами через знайомих, інтернет або спеціалізоване кадрове агентство обов’язково потрібно сформулювати чіткі критерії і бачення яку людину ви хочете бачити. Також необхідно чітке розуміння обов’язків, графік, відпускні періоди, можливі переробки і звичайно ж передбачуваний бюджет.

Якщо розглянутий кандидат працював у ваших знайомих, і має відмінні рекомендації, ще не означає, що він впишеться в вашу сім’ю. Психологічний клімат в сім’ї, культура, вимоги до себе та інших у всіх різні.

Які вимоги до кандидата професійні і особисті? Як правило, спочатку завжди озвучують вікові критерії. Специфіка роботи в сім’ї показує, що затребуваний вік від 30 до 55 років. Віковий критерій нянь і домробітниць 38- 48 років часто має на увазі найвищу оплату при хорошому досвіді або профільну освіту.

Що стосується особистих водіїв, при досвіді роботи не менше 5 років в цій сфері визначають межі 30 – 45 років.
Професійні домашні кухарі, садівники, няні, доглядальниці мають профільну освіту. Домробітниці, які пройшли школу або курси з практикою також виграють, маючи фундамент знань і елементарні практичні навички. Школи домашнього персоналу «on line» на жаль, продають дипломи всім бажаючим незалежно від того, пройшов чоловік навчання чи ні і якість навчання дистанційна школа нянь або школа домробітниць залишає бажати кращого.

З приводу особистих характеристик кандидата, досить важко визначити хто перед вами, так як багато людей вміють себе презентувати. А люди фізичної праці, іноді вміють працювати, а говорити – немає. Тому якщо у вас не було досвіду підбору персоналу або ви цінуєте свій час, то краще це довірити спеціалізованим агентствам домашнього персоналу.

Чому краще довірити підбір домашнього персоналу через кадрове агентство Персонал Сіті?

Нам більше 10 років, ми практично завжди знаходимо підхід до кожного клієнта, підбираємо резюме кращих кандидатів, організовуємо співбесіду, розуміємо, хто потрібен саме Вам!

Кадрове агентство, якому понад 10 років має величезний досвід, як проведення співбесід, так і список неблагополучних клієнтів.
Будемо раді бути корисними і підібрати дійсно кращий домашній персонал в ваші домівки!

Попередня стаття Наступна стаття
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені