phoneзамовити в клік

статті

  • Як уникнути труднощів при пошуку няні

ЯК УНИКНУТИ ТРУДНОЩІВ
ПРИ ПОШУКУ НЯНИ

У надії вирішити безліч побутових проблем і зробити своє життя легше і комфортніше, багато хто з нас наймають домашній персонал: нянь, домробітниць, помічниць по будинку. Якщо підійти до вибору серйозно, результатом буде – надійна і комфортна людина в будинку.

Хотілося б, зупиниться на проблемах, які виникають при пошуку і доборі няні.

Якщо це Ваша «перша» няня, то спочатку необхідно прийняти і зрозуміти, що у Вас в будинку тепер буде чужа людина, Ви і Ваш будинок буде «на очах». Але найголовніше – це дитина, яку Вам доведеться «ділити» з нянею і багато мам психологічно до цього не готові (не дивлячись на її необхідність). Після, Ви повинні чітко для себе сформулювати вимоги до кандидата, виходячи з інтересів, темпераменту, віку, статі дитини. В голові у кожного з батьків є образ ідеальної Мері Поппінс. Вам потрібно чітко розуміти, яка няня потрібна не вам, а Вашій дитині – спокійна, тиха, весела, сувора, вимоглива, активна, спортивна, творча … ..).

Наступним етапом є чітке формулювання обов’язків няні (графік, погодинний режим дня – відмінно). Ви повинні чітко проговорити мети няні в родині, свої побажання.

Коли є чіткий портрет няні, приступайте до пошуку !!!

Сьогодні є багато незалежних Інтернет-ресурсів з пошуку няні, якщо у Вас є час, рекомендуємо цим скористатися.

Багато, сьогодні довіряють підбір няні гувернантки професіоналам – кадровим агентствам по підбору персоналу. Менеджер, вислухавши всі Ваші побажання, підбере няню індивідуально, враховуючи всі нюанси.

Звичайно є свої плюси у співпраці з агентством: надається повне резюме кандидата, гарантують перевірку досвіду кандидата в сім’ях, можуть дати психологічний портрет няні, перевіряють готовність до роботи (медичний огляд, спеціальні довідки і документи ….). Зручним є, то, що співбесіда організовують в зручному для вас місці і часу, шукають няню до тих пір, поки не знайдуть ідеального кандидата для Вас. Багато агентств надають заміну няні (на термін договору), що дає стабільність в роботі няні, а це дуже важливо для працюючих батьків.

Вибравши няню – це тільки 50% успіху. Попереду адаптація кандидата в сім’ї, з дитиною. Пам’ятайте, що тепер Ви повинні всіляко взаємодіяти з нянею: давати чіткі інструкції, відповідати на питання, бути на зв’язку, контактувати, промовляти все невдоволення і очікування.

Звичайно, швидко прийняти нову людину складно, довіру потрібно заслужити, на це потрібен час. Але в цілому – якщо немає готовності довіряти людині, то користі від цієї співпраці не буде.

Важливо пам’ятати, що приймаючи на роботу няню, Ви стаєте роботодавцем, а це відповідальність за людину. Необхідно передбачити такі моменти, як лікарняний, відпустка, простої, переробки, харчування та інші питання.

Кадрові агентства домашнього персоналу допомагають вирішити багато питань в підборі, адаптації та роботи в цілому няні.

Довірте свій вибір професіоналам !!!

З повагою Директор агентства Персонал Сіті
Миронович Тетяна

 

Попередня стаття Наступна стаття
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені