phoneзамовити в клік

статті

  • ХОЧУ ТАКУ НЯНЮ! ПОРТРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ НЯНІ

Хочу такую няню!
ПОРТРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ НЯНІ

 

В агентство звертаються клієнти з пошуку няні для своєї дитини, крім основних вимог, є ще ДУЖЕ великий список того, що хочуть бачити в няні сьогодні.
Хочемо поділитися з Вами (особливо з нянями-гувернантками) своїми спостереженнями … ..

«Будь-яке вміння працею видобувається».
Крім стандартних одягнути-нагодувати-погуляти-пограти-приготувати-прибрати і обов’язкової грамотної мови без акценту і слів-паразитів, важливим є перелік особистих якостей няні (мудрість, досвід, такт, терпіння, відсутність у няні малолітніх дітей, а також дорослих, але ще не самостійних дітей, а також чоловіка, який чекає її вдома, та й взагалі краще б ніякої сім’ї).

«Здоровий будеш, все здобудеш»
Перелік медичних аналізів, результати яких няня повинна мати при собі. Зауважте, мова не йде про можливість здати ці аналізи за рахунок роботодавця, всі аналізи повинні бути у няні вже здані (причому, ясна річ, не десять років тому).

«Хочеш їсти калачі, так не сиди на печі!»
Далі – більше: роботодавець вказує, що заняття з дітьми повинні бути не просто різноманітними (малювання, читання, ліплення, спів, танці), а кожне заняття повинно бути ретельно сплановано, заздалегідь нянею продумано і підготовлено. Батьки хочуть продовжувати професійно реалізовуватися і при цьому бути спокійною за своїх дітей, хочуть, щоб вони росли під наглядом надійного, мудрого, чуйного людини, яка щиро зацікавлений в їх всебічному розвитку.

«Умілець на всі руки!»
Абсолютно весь робочий час (а це, як правило, з 7 ранку до 10 вечора, а коли батьки у відрядженні, то і всі 24 години на добу) само собою, має бути присвячене тільки дітям. Прибирання і приготування їжі – це не робота, (так думають роботодавці) – це просто побут. Іншими словами, те, що цей побут буде лежати на плечах няні, теж само собою зрозуміло …

«Для кого праця – радість, для того життя – щастя»
Як правило, після детального опису всіх обов’язків роботодавці говорять про те, що все це безглуздо, якщо у няні немає іскорок в очах. І це, треба визнати, цілком логічне вимога, кому ж захочеться, щоб з його дітьми цілими днями перебував виснажений і сумний людина?

Чи не дорого, але кращу!
Фінансове питання (яке безпосередньо залежить від обсягу навантаження, ступеня відповідальності, жорсткості умов, рівня кандидата). Як не дивно, ця залежність нерідко вислизає від клієнта … ..

Якщо підвести підсумок, то Ідеальна няня – це енергійна жінка з палаючими очима і зданими аналізами, з відмінним знанням дитячої психології і умінням смачно готувати і швидко мити посуд, з безцінним досвідом одночасно заколисувати молодшого, вигулювати собаку, бігати зі старшим наввипередки і попутно розповідати йому щось розвиваюче і пізнавальне …


І у нас є такі няні !!!

Попередня стаття Наступна стаття
Відправте заявку
+38 (067) 551 49 08 - роботодавцям
+38 (097) 240 21 12 - персоналу
м. Київ, пр-т. Бажана 14а
info@staffcity.com.ua
Спасибо!. Ваше сообщение отправлено...
К сожалению, что-то не так...

Персонал Сіті. 2021.
Всі права захищені